Kategorie

Příze Perlina Na Přání

Cena: 75,00Kč
Výrobce:  Himalaya
Model:  na přání
Skladem:  100
0 recenzí  (0 recenzí)   |   Napsat recenzi

Naše zákazníky si hýčkáme a mnohé z vás využívají našeho poradenství  při výběru barev již dlouho. My ale velmi dobře víme, že je jednoduše těžké vybrat barvy, když je nevidíte na živo. Navíc většina z nás má už jistý zvyk - vybírat si stále stejné barvy nebo variace. Proto nyní přicházíme s pilotním projektem, na který se velmi těšíme - jedná se o výběr barev, který za vás uskutečním já..samozřejmě to chce jistou dávku odvahy z vaší strany, ale naše stále zákaznice ví - že pro vaši spokojenost  děláme  maximum a není pro nás nic důležitějšího, než vaše radost.. 

Tímto projektem vám chceme dokázat, že kombinovat  barvy je fajn, že nejsou jen šedé nebo fialové  odstíny , že se nemusíte bát sáhnout po barvách které vás do této doby míjely....
Tento projekt  je pro mě časově náročný a nedělám jej z nedostatku aktivit :-), ale věřím, že oceníte tuto možnost volného výběru, kreativitu a společně tak vytvoříme originální kousky.
Nemusíte se bát do každého výběru vkládám pečlivost a snahu vytvořit originál...Tedy společně, já a vy najdeme cestu k originalitě a neokoukaným variacím.
Jelikož chápu, že někdo muže mít obavu z toho jaké barvy vyberu - dávám prostor - do poznámky uvést buď barvu kterou ve výběru určitě nechcete nebo naopak kterou byste tam rády měly..( zde upozorňuji, že nemá smysl uvádět barvu která v nabídce vůbec není )
 
Do poznámky prosím uveďte pro koho bude mix určen - dámská, pánská nebo dětská verze.
Na co lze přízi použít 
1. Čepice- ušanka, zde záleží pouze na vás zda chcete 2, 3, 4 barvy. (obvod hlavy do 55cm 1 klubko )
2. Šála nebo tunel - zde je spotřeba závislá na zvoleném vzorku a velikosti tunelu - 3 klubka. 
3. Svetr velikost cca 128 - 4 - 5 klubek, velikost 38 - 40 cca 7 klubek
4. Deka do kočárku - 80x80cm, cca 4 klubka
5. Cardigan - dámská verze velikost 36 - 42 cca 4 klubka.
6. Šátek - 3 klubka
 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:
Text recenze:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Podobné zboží