Vánoční / Narozeninové Překvapení 1500 Kč

Cena: 1 500,00Kč
Model:  Vánoční balíček 1500
Skladem:  8
0 recenzí  (0 recenzí)   |   Napsat recenzi

Milé zákaznice, připravili jsme si pro Vás narozeninové nebo vánoční překvapení se vším všudy :-) Pokud chcete obdarovat své blízké a nevíte jaké příze vybrat uskutečním výběr za Vás - nebo obdarujte přímo sebe , balíček si rozbalíte až po stromečkem, prosím vydržte to :-) 

Výběru materiálu věnujeme tu největší péči a našim cílem je vaše spokojenost a radost  - o to více když se jedná o Vánoční dárek.

Vynasnažíme se splnit Vaše přání, proto pokud si něco přejete - nepřejete, napište nám to prosím do poznámky v objednávce, abychom mohli co nejlépe vyhovět vašemu zadání.

(Například - nemám ráda modrou barvu, nechci silnou přízi nebo chci balíček na hračky, na deku, chci aby balíček obsahoval i jehlice, háček...)

Pokud do poznámky neuvedete nic a necháte výběr na nás - je to pro nás o to větší radost a děkujeme za projevenou důvěru. Nemusíte se bát - vždy se snažíme, aby vám náš výběr udělal co možná největší radost.

Vánoční balíček obsahuje materiál na háčkování nebo pletení dle vašeho zadání nebo čistě dle našeho výběru, příze, jehlice, háčky, spony, knoflíky....a to vždy dle cen, které běžně na eshopu máme v celkové hodnotě 1450 Kč  + dárkové balení, ve výši 50 Kč,  na které se velmi těšíme a budeme jej pro Vás tvořit  s tou největší péčí.

A jako správné překvapení - i tento  vánoční dárek bude obsahovat ...překvapení :-)

K objednávce vánočního balíčku si můžete samozřejmě přidat cokoli z naší nabídky - pošleme Vám to v jednom balíku ( za jedno poštovné )

Foto balíčku je ilustrativní.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:
Text recenze:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: