Lady víkend

A je tu zase! Ladyvíkend plný háčkování, rad, tipů a krásných přízí!

7. 10. – 9. 10. 2016

Víkend znovu v útulném penzionu Velké Dářko, uprostřed krásné přírody na Vysočině.

 

Co nás čeká:

Ukázka a představení přízí, návody a tipy na vánoční dárky, vedené projekty, výměna zkušeností, zábava, relax. Budeme mit k dispozici velký salonek, kde můžeme háčkovat, povídat, relaxovat... Během víkendu si také můžete naplánovat i vlastní program v okolí penzionu.

Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV za exkluzivní ceny. Nekuřácká restaurace. V ubytovací části penzionu je možné zdarma využít kulečník. Parkování přímo před penzionem.

Vaše závazné přihlášky zasílejte na ladyart@ladyart.cz. Do přihlášky uveďte počet osob, jména a přibližný čas příjezdu i odjezdu kvůli objednání stravy.

Ceny exkluzivně pro Ladyvíkend:

Ubytování

280,- Kč/os/noc (děti 170,- Kč; do tří let, bez nároku na lůžko ZDARMA) + manipulační poplatek ve výši 150Kč na osobu a celý pobyt.

Podklady k platbě s číslem účtu a variabilním symbolem Vám budou zaslány e-mailem do tří pracovních dnů po přihlášení. Bez těchto podkladů ladyvíkend nehraďte! Místo bude rezervované až po uhrazení zálohy.

 

Možnost ubytování od pátku 10:00 odjezd v neděli po obědě.

 

Storno poplatek

Z důvodu rušení rezervací bezprostředně před Ladyvíkendem, jeme byli nuceni zavést strnopoplatkky. Pokud zrušíte účast na akci:

  • do 15. 9. 2016, storno poplatek ve výši manipulačního poplatku
  • po 15. 9. 2016 budeme vám účtovat storno poplatek ve výši 50% ceny

Plná penze

210,- Kč/os/den - hradí každý na místě

Ubytování ve tří a čtyřlůžkových pokojích. Na přání lze délku pobytu individuálně upravit. Pokud bydlíte v okolí, může se za námi přijet podívat.

Neváhejte – kapacita penzionu je omezená!!!

Příze, háčky a všechno potřebné bude možné zakoupit přímo na místě. V případě speciálního přání nás kontaktujte, pokusíme se vyhovět vašim přáním.

Těsíme se na Vás, váš ladyart.cz