Lady víkend

A je tu znovu! Víkend plný odpočinku a háčkování!

21. 4. – 24. 4. 2016

Víkend v útulném penzionu Velké Dářko, uprostřed krásné přírody na Vysočině.

Co nás čeká:

Představení přízí, technik, materiálů, miniworkshopy - výměna zkušeností. Budeme mit k dispozici velký salonek, kde můžeme háčkovat, povídat, relaxovat... Během víkendu si také můžete naplánovat i vlastní program v okolí penzionu.

Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV za exkluzivní ceny. Nekuřácká restaurace. V ubytovací části penzionu je možné zdarma využít kulečník. Parkování přímo před penzionem.

Vaše závazné přihlášky zasílejte na ladyart@ladyart.cz. Do přihlášky uveďte počet osob, jména a přibližný čas příjezdu i odjezdu kvůli objednání stravy.

Ceny exkluzivně pro Ladyvíkend:

Ubytování

280,- Kč/os/noc (děti 170,- Kč, do tří let, bez nároku na lůžko ZDARMA) + manipulační poplatek ve výši 150Kč na rodinu a celý pobyt - je třeba uhradit v plné výši nejpozději do 10. 4. 2016! Podklady k platbě s číslem účtu a variabilním symbolem Vám budou zaslány e-mailem nejpozději do 3.4.2016. Bez těchto podkladů ladyvíkend nehraďte!

Možnost ubytování od čtvrtka 10:00 odjezd v neděli po obědě.

Plná penze

210,- Kč/os/den - hradí každý na místě

Ubytování ve tří a čtyřlůžkových pokojích. Na přání lze délku pobytu individuálně upravit. Pokud bydlíte v okolí, může se za námi přijet podívat.

Neváhejte – kapacita penzionu je omezená!!!

Na této akci bude možné zakoupit veškerý potřebný materiál i příslušenství od výhradního prodejce ladyart.cz

Těsíme se na Vás, váš ladyart.cz